• attorney-estate.jpg
  • criminal-lawyer.jpg
  • family-lawyer-karaj.jpg
  • financial-lawyer.jpg

وبلاگ موسسه حقوقی تمدن

آیا پدربزرگ می تواند دادخواست ملاقات با فرزند بدهد

 

آیا پدربزرگ یا جدپدری می تواند دادخواست ملاقات با فرزند بدهد ؟

 

به استناد ماده 29 قانون حمایت خانواده دادگاه باید با توجه به وابستگی عاطفی و مصلحت طفل، ترتیب، زمان و مکان ملاقات وی با پدر و مادر و سایر بستگان را تعیین کند.

مادر زوجه در فرض وفات دخترش می‌تواند دادخواست استرداد جهیزیه و مهریه را دهد

به عنوان یکی از وراث متوفی بعد از گرفتن گواهی حصر وراثت مادر زوجه می تواند طرح دعوا کند.

 

آیا پدربزرگ یا جدپدری می تواند دادخواست ملاقات با فرزند بدهد ؟
آیا پدربزرگ یا جدپدری می تواند دادخواست ملاقات با فرزند بدهد ؟

 

 

این مطلب توسط تیم محتواسازی و حقوقی دیاکو تهیه شده است .

در صورت کپی و استفاده از این مطلب لطفا با عنوان ( وکیل در کرج ) به ما لینک دهید .

 


کلیدواژه ها : دادخواست ملاقات با فرزند, دادخواست ملاقات با فرزند از طرف پدر بزرگ, درخواست ملاقات با نوه, دانشنامه حقوقی ، آموزش حقوق, وکیل در کرج,  ملاقات پدربزرگ با نوه در دادگاه ، درخواست ملاقات با فرزند

 

دپارتمان تخصصی وکالت - تلفن : 02632400680